Jak zrobić żywą wodę

Używanie wody jako żywego płynu jest starożytną praktyką. Ma ona liczne właściwości i jest popularna w medycynie tradycyjnej. Oto kilka wskazówek, jak zrobić własną żywą wodę:

Owoce zawierają żywą wodę. Te owoce otrzymują składniki odżywcze z ziemi i mają korzystne właściwości. Na przykład cytryny, limonki, grejpfruty i sok z limonki są świetnym sposobem na aktywowanie wody destylowanej. Wodę można również przygotować umieszczając szklany słoik w świetle słonecznym na co najmniej miesiąc. Dzięki temu woda zyskuje ogromną ilość energii, którą można wykorzystać do przygotowania żywego płynu. Należy również upewnić się, że nie należy jej gotować ani ponownie zamrażać.

Na rynku dostępnych jest kilka urządzeń, które mogą tworzyć żywą i martwą wodę. Proces ten jest dość prosty i można go wykonać w każdym domu. Aktywatory do wody żywej i martwej są łatwe w montażu i wymagają jedynie szklanego słoika i kawałka tkaniny. Gdy płyny są gotowe, można je usunąć z banku i użyć jako żywej wody. Płyny te są znane jako przydatne do poprawy ogólnego stanu organizmu.

Obok wody żywej i wody martwej można leczyć oparzenia, wrzody i pęcherze. „Żywa” woda zmniejszy obrzęk w danym miejscu. Po kilku dniach ropa zacznie się sączyć. Pomoże również w leczeniu bólu. Picie pół szklanki „żywej” wody lub „martwej” wody przed posiłkiem może złagodzić niektóre z dyskomfortu i bólu. Może pomóc przywrócić osobie poczucie dobrego samopoczucia.

Aby zrobić żywą wodę, trzeba stworzyć elektrolizer. Jest to proste urządzenie, które może wykonać każdy. Wystarczy szklane naczynie i para przewodów ze stali nierdzewnej. Jeśli chodzi o elektrody, możesz kupić wysokiej jakości elektrolizer online lub w lokalnym sklepie. Upewnij się tylko, że kupisz solidną parę drutów ze stali nierdzewnej. Jeden drut należy umieścić w torbie, natomiast drugi w szklanym naczyniu. Następnie przewody należy podłączyć do źródła prądu stałego.

Poziom pH wody żywej wynosi powyżej ośmiu i jest bogaty w antyoksydanty i biostymulanty. Regularne picie wody żywej może zmniejszyć widoczność zmarszczek i wygładzić skórę. Może również zmniejszyć wypadanie włosów i wspomóc gojenie się ran. Oprócz poprawy zdrowia skóry, może poprawić ciśnienie krwi i zmniejszyć ryzyko wystąpienia wrzodów i innych problemów skórnych. Może nawet pomóc w walce z łupieżem. Ponadto, może przyspieszyć ogólny metabolizm.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane