Jak zrobić lekkie fale na krótkich włosach

Jeśli kiedykolwiek chciałaś zrobić lekkie fale na krótkich włosach, ale bałaś się, że mogą one zniszczyć Twój styl, nie martw się! Płaskie żelazko to idealne narzędzie do tworzenia lekkich fal. Jeśli obawiasz się, że prostownica uszkodzi Twoje włosy, poszukaj tytanowej lub ceramicznej płytki. Sprawdź również wskaźnik temperatury, ponieważ wysokie ustawienia są często zbyt gorące, aby stworzyć fale, podczas gdy niskie ustawienia są zbyt chłodne, aby spowodować zauważalną zmianę w Twojej fryzurze.

Aby uzyskać fale bez ciepła, spróbuj zaplatać warkocze, skręcać warkocze lub podwiązywać włosy. Te metody wymagają, aby włosy miały co najmniej trzy cale długości, ale możesz zacząć od krótszych włosów, jeśli wolisz. Aby zrobić warkocz, potrzebujesz co najmniej trzech centymetrów włosów i co najmniej dwóch do trzech centymetrów długości. Po zakończeniu, po prostu zawiń włosy w szalik na noc i zostaw je rano, aby je rozplątać.

Po zakończeniu zaplatania, użyj lakieru elastycznie trzymającego włosy, aby zakończyć swój wygląd. Utrzyma on fale na miejscu, a jednocześnie ujarzmi wszelkie kosmyki. Możesz również użyć kremu wykańczającego, aby ujarzmić kosmyki. A jeżeli stylizujesz włosy prostownicą, nie zapomnij o zastosowaniu produktu termoochronnego przed i po stylizacji! Im więcej wiesz o tej technice, tym lepiej będą wyglądać Twoje włosy!

Możesz również zdecydować się na fale plażowe na swoich krótkich włosach. Są one zarówno sprężyste, jak i widoczne. Fale plażowe na krótkich włosach są idealne na lato, ponieważ są łatwe do wykonania i nie wymagają dużej ilości produktu. Możesz również wybrać klasyczny kolor kasztanowy, jeżeli nie wiesz jak zrobić lekkie fale na krótkich włosach. Po opanowaniu techniki, będziesz gotowa na uderzenie w fale!

Fale plażowe na krótkich włosach można osiągnąć w mniej niż 10 minut przy użyciu odpowiednich narzędzi i techniki. Fale tworzy się za pomocą 1-calowej lokówki na niskim ustawieniu temperatury i zmieniając kierunek pomiędzy sekcjami. Celem jest uniknięcie zbyt sztywnego wyglądu fryzury. Profesjonaliści z GH Beauty Lab sugerują utrwalenie fryzury lakierem do włosów, który należy trzymać w odległości sześciu centymetrów od głowy, by móc go lekko nałożyć.

Aby zrobić lekkie fale na krótkich włosach, możesz zacząć od nałożenia na włosy olejku w sprayu. Gdy włosy są już wilgotne, możesz zastosować krem zagęszczający lub spray z solą morską, aby nadać swoim włosom odrobinę sprężystości. Na koniec, możesz nadać falom bardziej realistyczny wygląd, gniotąc włosy i dodając do nich trochę soli morskiej w sprayu. Doda to włosom objętości i sprawi, że pozostaną na swoim miejscu przez cały dzień.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane