Jak zrobić Instant Damage Potion II w Minecraft

W grze Minecraft możesz tworzyć różne rodzaje Mikstur z efektami zatrucia i leczenia. Mikstura natychmiastowych obrażeń, na przykład, powoduje sześć punktów obrażeń zdrowia, a także możesz ją ulepszyć, dodając do niej różne składniki. Aby przygotować ten typ mikstury, będziesz potrzebował stojaka do warzenia. Kliknij ten stojak, aby otworzyć menu warzenia. W pierwszym kroku umieść składniki w pudełkach.

Potion of Harming to podstawowy typ Instant Damage. Po spożyciu zmniejsza zdrowie moba o sześć serc. Używa się jej do zadawania obrażeń nieumarłym mobom. W przeciwieństwie do oryginalnej Mikstury, Instant Damage II nie zmniejsza wartości pancerza, więc nie musisz się martwić o Netherite lub zaklęte zbroje, gdy używasz tej mikstury. Jeśli chcesz stworzyć ten typ Mikstury, będziesz potrzebował trzech różnych Mikstur.

Potiony mają wiele zastosowań w Minecraft. Gracze mogą ich używać, aby się leczyć, zadawać więcej obrażeń lub zyskać zdrowie. Jednak niektóre mikstury mogą mieć również negatywne efekty. Potencja trucizny może zaszkodzić mobom i sprawić, że gracze poczują się źle. Aby stworzyć miksturę o obu tych efektach, będziesz musiał wykonać więcej pracy niż w przypadku zwykłej mikstury. Na przykład, ta mikstura jest trudniejsza do wykonania niż pozostałe dwa typy, ale pozytywy sprawiają, że jest warta dodatkowego wysiłku.

Jest jeszcze jeden sposób na stworzenie mikstury natychmiastowych obrażeń: możesz znaleźć butelkę Nether Wart i trzy szklane bloki. Te dwa materiały są używane w większości mikstur i znajdują się w większości inwentarzy wiedźminów. Dodanie kilku dodatkowych składników sprawi, że Twoja mikstura będzie działać dłużej i doda więcej obrażeń. Po tym, możesz dodać modyfikator mikstury. Zwiększy to skuteczność mikstury i sprawi, że będzie ona pryskać, gdy trafi. Aby mikstura była bardziej wytrzymała, możesz dodać do niej Redstone.

Przy tworzeniu mikstury natychmiastowych obrażeń, musisz zdobyć kilka składników z gry. Po pierwsze, będziesz potrzebował plasterka melona. Plastry melona można znaleźć w wielu biomach, w tym w dżungli i wioskach sawanny. Następnym krokiem w tworzeniu mikstury jest znalezienie melona, który składa ikrę w leśnych posiadłościach. Następnie dodaj do niego proch strzelniczy.

Następnie będziesz potrzebował podstawki do warzenia. Do wykonania tej mikstury będziesz potrzebował blaze rod oraz nether wart. Ta ostatnia występuje naturalnie w netherowych fortecach, więc nie może być daleko. Po zdobyciu tych składników, możesz użyć mikstur, aby zadać wrogom natychmiastowe obrażenia. Pamiętaj jednak, aby zachować ostrożność podczas używania natychmiastowych obrażeń, ponieważ ta mikstura może zranić nieumarłe moby.

Kiedy już masz składniki, będziesz musiał uwarzyć miksturę. Możesz stworzyć mikstury umieszczając dwa składniki, po jednym z glowstone i płaczącego obsydianu. Następnie będziesz potrzebował podstawki do warzenia, która znajduje się na ziemi. Gdy już to zrobisz, umieść miksturę na stojaku do warzenia. Powstała mikstura będzie trwała dwie minuty.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane